• شماره تماس: 02144763449
  • ایمیل : info@rinahomeco.com
ویژگی های دکوراسیون داخلی منزل 2018 چیست؟
  • صفحه اصلی
  • /
  • ویژگی های دکوراسیون داخلی منزل 2018 چیست؟

دکوراسیون داخلی منزل 2018

دکوراسیون داخلی منزل  2018 چه ویژگی هایی دارد ؟ویژگی دکوراسیون این سال بیشتر از رنگهای خنثی استفاده می کند و رنگ های جیغ در آن جایی ندارد.سبک های متفاوتی از دکوراسیون های داخلی را قبلا برای شما توضیح دادیم اما برای دکوراسیون منزل در سال 2018 بیشتر از سبک مدرن و کلاسیک استفاده می شود.

قسمت های مختلف در دکوراسیون داخلی منزل

ویژگی دکوراسیون پذیرایی

یکی از مهمترین قسمت های خانه قسمت پذیرایی در منزل است.بیشتر افراد سعی می کنند برای این قسمت از خانه سنگ تمام بگذارند.مهمترین اجزای این قسمت را می توان مبلمان پرده و فرش ذکر کرد.یادتان باشد قبل از خرید هر کدام از این اقلام در ابتدا تصمیم بگیرید که رنگ مورد علاقه شما برای این قسمت از خانه کدام است تا بر اساس رنگ انتخابی مبلمان,پرده,فرش را انتخاب کنید.برای زیباتر شدن این قسمت شما می توانید از تابلو ها و یا تابلو فرش های زیبا استفاده کنید.این روزها بیشتر دیوار ها کاغذ دیواری می باشد.اما اگر نیست و می خواهید به تازگی دیوار خود را کاغذ دیواری کنید حتما به غیر زیبایی آن به اینکه نگه داری و شستشوی آن چگونه است توجه کنید.

ویژگی دکوراسیون هال

این روزها دیگر مثل سابق فضای خانه ها زیاد بزرگ نیست , خانه ها نقلی تر شده و حالا به غیر از اینکه دکوراسیون خانه ها اهمیت داشته باشد اینکه از فضای خانه درست استفاده شود هم اهمیت دارد و بحثی به عنوان دکوراسیون داخلی منزل کوچک مطرح می شود.در بعضی از خانه ها هال و پذیرایی یکجا می باشد اما در خانه های با متراژ بالاتر هال و پذیرایی از هم جدا محسوب می باشد.کف پوش های خانه را در ست کردن  وسایل در نظر داشته باشید.

اگر خانه شما جزو دسته دوم است و متراژ بالاتری دارد مبلمان راحتی برای هال این روز ها تنوع بیشتری دارد و می توانید با خیال راحت یکی از این مدل ها را انتخاب کنید. تلویزیون در بیشتر مواقع در آنجا قرار دارد یا به شکل LCD یا LED هرکدام از این ها میز های مخصوص خودشان را دارند  البته در بعضی از موارد به صورت دیواری هم نصب می شوند.

ویژگی دکوراسیون آشپزخانه

یکی از قسمت هایی که در آن رفت و آمد است و بیشترین زمان خانم های خانه در آن سپری می شود آشپزخانه می باشد.کابینت های آشپزخانه نقش مهمی در جمع و جور کردن و زیباتر نشان دادن آشپزخانه دارند.جنس کابینت ها اگر جنس مرغوبی باشد ماندگاری کابینت های آشپزخانه بالاتر می رود.پرده آشپزخانه تناسب رنگ آن با کابینت باید در نظر گرفته شود.یکی از متداولترین پرده هایی که برای آشپزخانه استفاده می شود پرده زبرا است.

سرویس بهداشتی و حمام

سعی کنید در سرویس بهداشتی اگر از حمام شما جداست از کابینت های مخصوص این قسمت استفاده کنید.این نوع از کابینت ها می توانند وسایل مهم و لازم مربوط به این قسمت را در خود جای دهند.سرامیک هایی که برای حمام  استفاده می کنید سعی کنید که عاج دار باشد تا بتواند مانع از لیز خوردن شما شود.

شرکت طراحی دکوراسیون داخلی ریناهوم با مدیریت مهندس افسانه شهیدی در طراحی و اجرای انواع دکوراسیون ها دارای رزومه ای عالی می باشد.شما اگر میخواهید زیباترین دکوراسیون داخلی خانه را تجربه کنید کافی است با ما تماس بگیرید.