• شماره تماس: 02144763449
  • ایمیل : info@rinahomeco.com
زیباترین دکوراسیون داخلی منزل را با این نکات تجربه کنید
  • صفحه اصلی
  • /
  • زیباترین دکوراسیون داخلی منزل را با این نکات تجربه کنید

زیباترین دکوراسیون داخلی منزل را با این نکات تجربه کنید

زیباترین دکوراسیون داخلی منزل با دانستن نکاتی که در این مقاله است می توانید داشته باشید.صرف نظر از نوع فضایی که شما طراحی و دکور می کنید، هیچ چیز مهم تر از توجه به جزئیات نیست. در اینجا، ما  دکوراسیون های برتر  را از آرشیو و راهنمایی های خود  که همگی از طراحان برتر دنیا می باشند به اشتراک می گذاریم تا به شما کمک کنیم که طراحی دکوراسیون داخلی واقعا چه معنایی  دارد.شاید شما با دیدن این طراحی ها ایده بگیرید و بتوانید محیط اطراف خود را به زیبایی دکور کنید.

نکاتی در طراحی و دکوراسیون داخلی منزل

1-GO BOLD  در فضاهای کوچک

چاپ های گرافیکی(GO BOLD) می توانند در فضاهای کوچک مانند روشویی سرویس بهداشتی تاثیر بزرگی داشته باشند. در اینجا، تصویر زمینه گل گل الی کیممن ستاره ای از یک روشویی سرویس بهداشتی است که منسون نیواورلئان طراحی شده توسط سارا روفین کاستلو است.

دکوراسیون داخلی منزل2-اضافه کردن طرح و نقش

طرح و الگو های لایه بندی در طیف وسیعی از سبک ها و مقیاس ها، یک راه آسان برای افزودن علاقه بصری به یک اتاق است. در اینجا، کریستین باربریچ، مدیر کل فرآورده های نفتی، Christene Barberich جفت بالش های سیاه و سفید را با ملافه های سبز در اتاق خواب جفت می کند.به اگوی بالشت و ملحفه ها دقت کنید.

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

دکوراسیون داخلی3- استفاده از رنگ در راهروها

اگر بیشتر در مورد گزینه رنگی تمایل دارید ، گام به سمت یک رنگ جسورانه مانند بنفش، برای یک راهرو انتخاب خوبی است. این غیر منتظره است و می تواند یک پس زمینه شیک برای نمایش مجموعه ای از هنر باشد مانند این طراحی توسط دیوید هیکس است.

طراحی داخلی4- کلکسیون روی یک میز

هر اتاق می تواند از  وسایل قدیمی یا عتیقه  که قدمت دارد بهره مند شوند. به جای نشان دادن کلکسیون های خود در یک قفسه، آنها را روی یک میز قرار دهید، همانطور که در این آپارتمان ایتالیایی دیده می شود. فقط مطمئن شوید که مجموعه شما به به شکل امن قرار دارد و امکان سقوط و افتادن آن نیست.

دکوراسیون زیبا5-ترکیب وسایل سنتی با مدرن

کاترین ماری ایرلند، منسوجات و طراح داخلی، همانطور که در اتاق نشیمن خانه سانتا مونیکا بود، می گوید: “شما چیزهای جدید را با پیر و جوان ترکیب می کنید”؛ یک اتاق که در آن مبلمان شامل صندلی فرانسوی قرن 17، یک کنسول مکزیکی قرن 18th و یک میز کوکتل  با مبلمان است.

 

طراحی داخلی زیبا

6- استفاده از دیوار به عنوان یک بوم

در این تصویر از دیوار به عنوان یک بوم استفاده شده است. پوشش قرن نوزدهم از این آپارتمان لوکس میلان در حراج در فرانسه خریداری شده و به اتاق تزئین شده است. لورا سارتري ريميني استوديو پراگالي مي گويد: “ما قسمت هاي گمشده، چين و قاب سقف را ساختيم تا بتوانيم يک چهره سياهپوست انگليسي، چشم انداز خارق العاده و بافتي با ويژگي هاي معماري بيان کنيم.”

7- اتاق خود را بشکل CLASSIC قرار دهید

الکس پاپچریستیدیس، طراح آلبوم منهتن هنری که برای یک دوست خانوادگی طراحی کرده است، توضیح می دهد: “ایجاد یک حس  برای لمس دنیای قدیم در ترکیب، خانه  ایجاد می کند که هیچ وقت احساس نمی کند”. به عنوان مثال، لوستر کریستال برگ و سنگ از Liz O’Brien که او را در اتاق ناهار خوری مدرن آویزان کرد.