16
دی

دکوراسیون داخلی منزل کوچک چگونه است؟

دکوراسیون داخلی منزل کوچک

دکوراسیون داخلی منزل کوچک این روزها یک هنر است.در شهرهای بزرگ دیگر خبری از خانه های حیاط دار نیست خانه بیشتر سبک آپارتمان هستند.آپارتمان های های کوچک و بزرگ زیادی که دارای  نقشه های متفاوتی هستند.در آپارتمان های بزرگ یک طراح داخلی به راحتی می تواند در آن  از فضای موجود استفاده کند.

small-space-home-design-ideas-best-home-design-ideas-for-how-to-furnish-a-small-house-how-to-furnish-a-small-house-in-industrial-style

اما در آپارتمان های کوچک دکوراسیون و طراحی داخلی آن سخت تر است.در این مقاله  نکات خوبی به شما داده می شود تا بتوانید اطلاعات لازم در دکوراسیون داخلی منزل کوچیک را به شما آموزش می دهیم.

دکوراسیون داخلی منزل

ایده های برای طراحی دکوراسیون خانه های کوچک

1-خانه های کوچیک با نورپردازی, بزرگتر جلوه می کنند.

خانه های کوچک را با نورپردازی می توانید بزرگتر جلوه می کنند.خانه های کم نور تر کوچک تر دیده می شوند.اگر خانه های شما نمی تواند به اندازه کافی از نور طبیعی بهره ببرد با نور های مصنوعی آن را پر نور تر کنید.

دکوراسیون داخلی 

2-استفاده از فضای  موجود به شکل بهینه

مهمترین اصل برای دکوراسیون داخلی منزل کوچیک استفاده از فضای موجود و بهینه است.تاثیر استفاده از فضاهای پرت را دست کم نگیرید.با کمی ایده و خلاقیت از این فضا می توانید استفاده کنید.

3-با استفاده از آیینه  قدی می توانید  خانه خود را بزرگتر جلوه دهید.این آینه ها هزینه چندانی ندارند.پس حتما یکی از آن ها در خانه خود استفاده کنید.

4-برای خانه خود وسایلی بخرید که مناسب آن باشد به جای اینکه میز ناهار خوری بزرگی بخرید که نصف فضای منزل شما را بگیرید از میز ناهارخوری هایی که برای خانه های کوچک طراحی شده استفاده کنید.5-می توانید با قرار دادن قفسه هایی بر روی دیوار اتاق تعدادی از وسایل را روی آن قرار دهید.