21
مه

دکوراسیون داخلی مدیترانه ای چه ویژگی هایی دارد؟

دکوراسیون داخلی مدیترانه ای

دکوراسیون داخلی مدیترانه ای :شاید شما هم  مانند بسیاری از مردم هنگامی که کلمه “مدیترانه” را می شنوید، بلافاصله به غذاهای خوشمزه  و نوشیدنی های پر از بوی خوش می افتید یا ساختمان های شسته شده سفید در بالای صخره های شیبدار و امواج لمس آبی سانتورینی در ذهنتان مجسم  می شود.

دکوراسیون داخلی مدیترانه ای

شاید شما از زمینه های درهم آمیخته کامل از wineries اهل توسکانی، معماری عصر فضا والنسیا یا چراغ برق زده شهر از موناکو در ذهنتان داشته باشید هر چه که باشد، فرهنگ مدیترانه تأثیر زیادی بر جهان در قالب غذا، موسیقی و البته دکوراسیون داخلی منزل و خارج آن دارد. از نرده های باغی فرفورژه پیچیده شده بافته شده، مبلمان داخلی پاسیو و دیوار به دیوارهای خیابانی معروف و کف های سرامیک – نفوذ دکوراسیون مدیترانه ای در همه جا است.

دکوراسیون داخلی مدیترانه ای

با افزودن این سبک دکوراسیون به خانه، شما می توانید ذهنی خود را به برخی از زیباترین نقاط سرگرم کننده و جذاب در جهان ببرید. با یک نگاه در همه چیز از جزئیات ساده خانه ها  مانند سقف ,کاشی قرمز اسپانیایی، و در مقیاس های بزرگترمانند تیرهای چوبی در معرض نمایش و کف پوش های سنگ مرمر درخشان است.

دکوراسیون داخلی مدیترانه ای

مقاله مرتبط:دکوراسیون داخلی مدرن

این یک سبک فوق العاده  پر از تزئینات است، زیرا تقریبا هر پالت رنگی آن را تکمیل می کند.یکی از چیزهایی که باید در نظر داشته باشید این است که مردم دریای مدیترانه به ویژه از فضای باز در دکوراسیون خانه توجه دارند.

دکوراسیون داخلی منزل

از آنجایی که بسیاری از منطقه در طول سالها، آب و هوای گرم و آفتابی را تجربه می کنند، مردم زمان زیادی را در خارج از کشور صرف می کنند. شما می توانید این را با توجه به توجه خاص خود را به منطقه در فضای باز خود شبیه سازی کنید. سفره های بومی، بالش های راحت و پرده های حریر و بسیاری از صندلی های فضای باز با اضافه کردن به دکوراسیون خانه باعث می شود شما راحت بتوانید فضای مدیترانه را لمس کنید.

ویژگی های مهم سبک مدیترانه ای

رنگ در سبک مدیترانه ای:

سبک مدیترانه ویژگی های جادویی جالب و پر جنب و جوش  از سایه های خاکستری اشباع شده از منظر (قرمز مایل به قهو ه ای، فیروزه ای، قهو های اکسید شده، زرد) با سفید سفید روشن است.

بافت در رنگ مدیترانه ای:

دیوارهای قابل لمس یکی از ویژگی های بزرگ از دکوراسیون مدیترانه ای هستند. مصالح ساختمانی و گرانقیمت، منافع بصری ظریف را به هر اتاق می دهد.

مبلمان در سبک مدیترانه ای:

مبلمان مدیترانه اصیل ،با چوب به طور معمول سنگین  با کنده کاری های زیاد می باشد.

پارچه:

پارچه ها به شدت در طراحی مدیترانه نقش مهمی دارد، عمدتا ابریشم، پشم و پنبه در انواع برنامه های کاربردی استفاده می شود: پرده ها و دیوارها، فرش، بالش ها و پودر مراکش در همه جا.

منحنی ها

در سبک مدیترانه ای که لبه های نرم به جای خطوط مستقیم استفاده می شود؛ منحنی ها در ویژگی های معماری (مانند درها و پنجره ها) و همچنین وسایل و اتصالات استفاده می شوند.