21
اکتبر

دکوراسیون داخلی منزل 2017 با 10 نکته مهم برای تزیین خانه با بودجه کم

دکوراسیون داخلی منزل 2017 برای افرادی که بودجه کمی دارند را برای شما در این مقاله شرح خواهیم داد.بر کسی پوشیده نیست  که طراحی داخلی می تواند گران و پرهزینه باشد. حتی اگر فقط  بخواهید یک اتاق را تغییر دکوراسیون دهید ، هزینه ها می توانند به سرعت اضافه شوند.

  • آیا می خواهید فرش بخرید یا از  کف پوش برای پوشاندن کف  منزل خود استفاده کنید؟
  • چه  رنگی را برای نقاشی دیوار  انتخاب خواهید کرد؟
  • چه مقدار برای تأمین فضای لازم نیاز دارید؟
  • آیا قصد خرید مبلمان جدید را دارید؟
  • در مورد لوازم لامپ جدید و انتخاب لوستر چه تصمیمی دارید؟

ایده خرید همه این موارد بسیار زیاد است. به نظر می رسد وقتی تلاش می شود همه این موارد را با بودجه محدود انجام دهد ، غیرقابل تحمل است ما در اینجا به شما نکته هایی در دکوراسیون داخلی منزل آموزش می دهیم که بتوانید بر اساس بودجه خود خانه ای زیبا داشته باشید. در  ادامه چند نکته مهم برای تزئین خانه با کمترین بودجه آورده شده است. از آنها برای ایجاد یک طراحی داخلی متناسب با خانه رویایی خود استفاده  کنید.

1-قبل از شروع برنامه ریزی کنید

در حالی که برنامه ریزی مناسب برای هر پروژه به سازی خانه ضروری است ، وقتی که با بودجه کم کار می کنید ، ضرورت آن ده برابر افزایش می یابد.حال که می خواهید که از این گذشته ، هیچ کس نمی خواهد خود را در شرایطی  قرار دهد که تختخواب مناسبی را پیدا کنند و فقط بدانند که پول کافی در حساب خود ندارند یا اینکه کابینت که سفارش آنلاین داده را استرداد کند.اگر میخواهید دکوراسیون داخلی منزل 2017 را جرایی کنید این نکته را در نظر داشته باشید.

برای داشتن یک دکوراسیون زیبا باید ایده داشته باشید و برگرفتن ایده می توانید به مجلات و اینترنت نگاه کنید تا دریابید که چه سبکی را می خواهید در طراحی خود تقلید کنید. سپس پروژه را به اجزای کوچک تقسیم بندی کنید کف پوش ، مبلمان ، رنگ ، لوازم جانبی و دکوراسیون. در فروشگاه ها جستجو کنید تا ایده خوبی در مورد چگونگی هزینه اجزای سازنده بدست آورید.

هنگامی که یک قیمت را در ذهن داشته باشید ، نگاهی به منابع مالی خود بیندازید. در مورد میزان هزینه ای که می توانید انجام دهید صادق باشید. اگر این مبلغ برای شما قابل قبول است ، هر هفته مبلغی را کنار بگذارید تا به هدف خود برسید.

2-آنچه را که دارید حفظ کنید

هیچ انکاری وجود ندارد که نگه داشتن عناصر طراحی قدیمی شما چندان هیجان انگیز نباشد و  شما منتظر رسیدن همه ی قطعات جدید از فروشگاه باشید.اما با استفاده از گریس و کمی وقت آزد می توانید ظاهری نو به بعضی از این اجسام بدهید.در فضای خانه خوب جستجو کنید و ببیند مثلا  آیا کابینت های جدید برای آشپزخانه ضروری است یا شما میتوانید با تعمیر کردن و بازسازی کابینت های قدیمی باز از آن استفاده کنید.اگر در کف پوش خانه شما یکی  دو تای آن ها آسیب دیده اند آن ها را عوض کنید نه کل آن ها را .

3-خرید مبلمان

کار کردن مناسب با در نظر گرفتن بودجه انجام می شود شما باید همیشه بودجه ای که دارید را در نظر داشته باشید.وقتی با منابع محدود کار می کند باید وسیله ای را بگیریم که بیشترین تاثیر را داشته باشد. این بدان معناست که بخش بزرگی از بودجه شما برای خرید مبلمان با کیفیت اختصاص می یابد.

مبلمان مکانی هوشمندانه برای خرج کردن پول است زیرا احتمالاً سالها استفاده می شود. هنگامی که یک اتاق خواب مناسب برای فضای خواب خود داشته باشید یا یک مبل و صندلی برای اتاق نشیمن خود تنظیم کنید ، نیمی از کار انجام می شود.

4- انتخاب مبلمان مناسب

سعی کنید مبلمانی بخرید که مناسب فضای خانه شما باشد.با رنگ دیگر وسایل موجود همخوانی داشته باشد ,اگر این همخوانی وجود نداشته باشد شما مجبور می شوید همه وسایل را عوض کنید و این کار هزینه اضافی برای شما دارد.اگر میخواهید مبلمان قدیمی خود را تعمیر کنید و آن را استفاده کنید خیلی از نجاری ها و تعمیرات مبل می توانید مراجعه کنید.

5-خرید دست دوم

بعضی وقت ها خرید دست دوم تغییرات داخلی زیادی را منجر می شود.بعضی از سمساری ها وسایل دسته دوم در حد نو می فروشند.بیشترین وسایلی که در این سمساری ها دارند وسایل چوبی می باشد و دکوراسیون چوبی را می توانید از آن ها تامین می کنید. هنگام خرید کالاهای دست دوم ، کیفیت از سبک مهمتر است ، که همیشه قابل تغییر است.

6-رنگ مناسب برای دکوراسیون

یکی از راز های مهم در دکوراسیون داخلی منزل استفاده از رنگ مناسب می باشد. برخلاف سایر عناصر داخلی ، هزینه رنگ خیلی کمتر است.رنگ نمونه را ببینید در دروز چگونه است,این نکته را در نظر داشته باشید که  رنگ هر قسمت با هم متفاوت است.رنگ اتاق خواب با اتاق پذیرایی متفاوت است.

نکته ای در مورد انتخاب رنگ ها: افراد توصیه می کنند هنگام انتخاب سایه ها برای فضای داخلی خود از قاعده 60-30-10 استفاده کنند. این اظهار می دارد که تقریباً 60٪ – به فکر دیوارها – باید از یک رنگ غالب و خنثی تر پر شود. سپس ، 30٪ فضای بعدی باید به رنگ ثانویه برود. 10٪ نهایی باید با رنگی سرزنده تر تزئین شود.

7-سبک طراحی مینیمالیستی را پرورش دهید

مانند اسمش انتخاب درستی است برای دکوراسیون. انتخاب یک سبک مینیمالیستی برای تزئین فضای داخلی شما ، حداقل در مقایسه با سایر  سبک های دکوراسیون داخلی ، هزینه کمتری برای شما خواهد داشت. بعلاوه ، طراحی مینیمالیستی در حال حاضر مناسب است ، بنابراین نه تنها موجب صرفه جویی در هزینه می شوید بلکه همچنان در روند خود خواهید ماند.

در طراحی داخلی ، مینیمالیسم با استفاده از رنگهای خنثی ، به ویژه رنگهای یک رنگ ، استفاده از مواد طبیعی ، خطوط تمیز روی مبلمان و کابینت تعریف می شود. نورپردازی باید محتاطانه و در عین حال فراوان باشد حتما از لوازم جانبی بسیار کمی استفاده کنید و در هنگام انتخاب وسایل برای تزئین فضا ، به جای دسته ای از میخ ها ، یک یا دو قطعه بزرگ را انتخاب کنید. به خاطر داشته باشید که توانایی تمیز نگه داشتن فضا یک مؤلفه مهم  برای استفاده از سبک مینیمالیستی است.

  1. همه چیز را به یکباره تزئین نکنید

یکی از بزرگترین اشتباهات طراحی داخلی که می توانید انجام دهید ، به ویژه هنگام تلاش برای پس انداز کردن ، این است که بیش از حد وسایل قدیمی را نگه دارید. به طور خاص صاحبان خانه های جدید تمایل دارند مجدداً دکوراسیون هر اتاق را از بالا به پایین مجددا طراحی کنند.یکی از اتاق ها را که نیاز به بیشترین تغییر دارد را شروع کنید,بقیه را بعد آن انجام دهید.